Chcete dess? ZDE
Chcete se spřátelit? ZDE
Prosíím,prosím nemohli by jste pro mě hlásnout TADY
Byla bych vám moc vděčná kdyby jste potřebovali oplatit
napište do komentůMrkající.

Březen 2012

Pokračování-Bouřka

25. března 2012 v 18:52 | Arwen
Omlouvám se že jsem minulý článek tak najednou a rychle ukončila ale zvednul se hrozný vítr a naše geniální okna se otevřela a já je musela sama všechny zavírat a stálo to za hodně síly mállem mě to odfouklo. Jenže pak aby toho nebylo málo nám vypadla elektrika já mám sice notebook ale máme drátový initernet a tak jsem na net nemohla. Zjistila jsem že moje zvířata jsou ta nejbojácnější na světě. Moje kočka byla zrovna ve sklepě (je tam skoro pořád asi se jí tam líbí) když uhodil první hrom a blesk nad naší střechou. Musela jsem jít ven protže na zahradě bylo pár věcí které se mohly odfouknout otevřela jsem dveře do sklepa a moje kočka mi skočila do klína já myslela že mě svýma drápama rozdrápe za živa. Nechtěla se mě pustit musela jsem jí od sebe doslova odtrhnout. Když jsem vyšla ven můj pes byl v boudě a knučel jako vždycky při bouřce sebrala jsem věci a šla do sklepa uklidnila kočku a šla na počítač. Jak jsem už psala naše geniální okna se otevřela a já je musela zavírat, vál takový vítr že mě div neodfouknul. Když nám vypadla elektrika nudila jsem se kreslila jsem si,pouštěla písnička dokud se mi notebook nevybil. Bylo to úmorné ticho. Četla jsem si a jen tak se nudila a nebavilo mě to. Pozorovala jsem blesky na balkoně a četla protože bylo venku teplo, přestože prošelo. Seděla jsem na takovém lehátku ne kterém se můžate zhoupnout. Stalo se to poslední co jsem čekala já USNULA! Ani bych nečekala že v takovém kraválu se dá vůbec usnout. Probudila jsem se asi v 6 večer. Elektrika už byla zapnutá ale náš milý křápíček prostě nedokázal spustit internet. Tak jsem dělala tátovi věčeři měl pečené kuře ale jedl ho jen on protože já osobně jsem malinko vegetariánka né tak doslova ale nejsem člověk který rád jí maso. A to bylo celé odpoledne co jsem přišla domů.

Bouřka

23. března 2012 v 16:22 | Arwen |  různé
Tak právě teď je u nás strašná bouřka. Vím že bych možná neměla být na počítači ale nějak se mi prostě zachtělo na počítač takže to ani nějak nevnímám. Ale je zajímavé že blesky jsou jen nad naší malou vesničkou. Lidé co bydlí ve městě kousek od naší vesničky se asi koukají jak se nám blýská nad baráky. Zravna teď jsem viděla trojúhelníkový blesk nebo tak něco nemám takový postřech a foťák po ruce abych to mahla vyfotit a náš foťák rozhodně není v rychlosti světla a blesků. Bylo to moc zajímavé a strašný kravál. Už zase! Píšu momentky protože mám počítač u okna a dobře vidím píšu ale i rychle a tak se omlouvám jestli jsou nějaké pravdopisné chyby sice umím psát všema deseti ale ani na tohle to není dost rychlé. Zatím moc neprší ale je zde strašná černota jako by Mordor vysílal signály akorád že černé a ne hnědé.Už zase Blesk! Páni to jsou rány že by zbudily i mrtvého. Uplně se nám tím rachotem duní všechny okna musím končit pak napíšz

Duchové mýty atd. Věříte?

17. března 2012 v 9:48 | Arwen |  různé
Tak jak jsem přemýšlela napadlo mě že bych mohla napsat o duchách a jiných mýtech (zahrnuji i víly,vlkodlaky apod.)Docela dost by mě zajímalo jestli opravdu duchové existujou nebo vlkdlaci mám pár takových přihod které to dokazujou ale jsou tam i možnosti které to popírají mám velikou ďobrou náladu protože za mou dřinu jsem dostala z velkého testu z Angličtiny jedničku a tak vám to povím.

Jendou když jsem byla na táboře s tématem Pán Prstenů jak jinak :D Zrovna jsme měli hlídku a vedoucí jako vždy byli trochu veselejší než obvykle víte co tím myslím :D a přišli si s námi popovídat jednou a pověděli nám že se na nás přišli podívat jestli nás prý nesežral vlkodlak že tady kdysi žil jeden chlápek a ten vyvraždil celou rodinu proto že byl vlkodlak mi jsme tomu nevěřili a jen se smáli jako že si z nás dělají srandu ale oni se tvářili moc vážně, ikdyž byli opilí.Po chvíly odešli zase do čilé společnosti a mi zůstali sami měli jsme hlídku od půl dvanácté do půl třetí (jenž byl asi nejúmornější čas) ve třičtvrtě na dvanáct odešli vedoucí a mi zůstali sami.Blížila se půlnoc když v tom jsme zaslechli jakési ošklivé a kruté dýchání nějaké veliké tlamy a dusot těžkých...TLAPEK! opravdu tlapek a kdybych si tím nebyla jistá neveřila bych tomu rychle se k nám přibližovali a mi (já a ještě jedna holka se kterou jsem si rozuměla) jsme byli plní pochybností o tom že je to vlkodlak a tak jsme si zahráli na opravdového pána prstenů jelikož to bylo téma našeho tábora měli jsme i pláště luky (ostré) a hole.Ještě že všechno to jsme měli při sobě a tak jsme se s tou holkou zabalili do pláště přehodili si kápě a vzali si do rukou klacky které hořeli (museli jsme je totiž používat když jsme obcházeli stany) a luky v tom kroky spomalili a zastavili se a mi viděli jen ošklivé svítivé oči.A tu holku nenapadlo nic víc než po nich střelit a já to zopakovala byli jsme dokonce cvičení ve střelbě lukem a tak jsme obě asi zasáhli a oči vypískli mihli se a zmizeli a bylo slyšet opět ten dusot tlapek ale vzdalovali se stáli jsme tam a těžce dýchali tu noc se už nic nestalo a všude bylo až podivné mrtvé ticho a hvězdy kupodivu též zhasli.Když naše hlídka skončila,odebrali jsme se do stanů a pak si o tom povídali bylo to moc zvláštní.A asi ve čtvrt na čtyři když jsme ještě nespali jsme uslyšeli hrůzostrašné zavití a zase ten dech tontokrát přímo u našeho stanu nemohla jsem to vydržet a rozsvítila jsem baterku ale než jsem ji stačila namířit na vchod stanu bylo to zase pryč.Ta holka vedle mě div nekřičela strachem a já jí pak utěšovala něčím co jsem sama věděla že asi není že si z nás prostě vistřelili vedoucí jenže moc dobře jsem věděla že vedoucí to nebyli seděli totiž všichni u ohně.
Tak to byl můj takový příběh vím že vypadá jako povídka ale není to povídka opravdu se to stalo.Já jsm o tom moc dlouho přemýšlela a pak jsem si prostě našla vysvětlení že to byl asi nějaký pes který byl agresivní nebo něco takového.Tak jsem na svém blogu rozevřela jakési téma a omlouvám se jestli je to dluhý článek a proto budu s dálšími fakty,duchy a mýty pokraovat příště.A co vy?Zažili jste taky něco podobného napišteMrkající.

Něco pro Werewalf

14. března 2012 v 18:16 | Arwen |  různé
Mám tady takovou malou gratulaci pro Werewalf protože má štěňátka vím že je to trochu opožděně ale doufám že se bude líbitMrkající.

Všechnochuť aneb Březen

4. března 2012 v 19:09 | Arwen |  různé
Už jen samotný nadpis vám asi napovídá že tenhle článek bude asi o všem takže začnu nejdříve s tím že se omlouvám mím drahým Sbéčkům že jsem je dlouho nenavštívila protože teď jsem měla spoustu práce se školou (u mně je to obvyklé).Další věc je že jsem postoupila do páteho kola SONB což je moc supéér a mám z toho velikánskou radost takže opět vás drze prosím o hlas TADY a děkuji všem co pro mě hlasovali a komu se dalo tomu jsem oplatila.Jenže někdo může taky říct že pro mě hlasoval a já mu to naoplatila jenže to musíte napsat do kometů ať už sem nebo pod anketu a moc vám děkuji. A je tu také další téma což je Březen. Mám pár plánů na březen což jsou: Jelikož jsem zjistila že v únoru jsem sem napsala jen dva články rozhodla jsem se že se budu o svůj blog více starat a víc se věnovat mím Sb ale zároveň mám plány se také ještě víc soustředit na školu protože to teď máme fakt těžké např. v pátek jsme psali čtyři písemky v pěti hodinách z toho v jedné hodině dvě za sebou ale i tak jsem se rozhodla že učit se budu večer jde mi to totiž líp. Jinak si myslím že březen začal docela dobře jen tím že vysvitlo sluníčko a bylo pěkně teplo aspoň u nás.Doufám že vás už nenudím článkama kterýma prosím o hlásnutí ale já nevím jak jinak někoho poprosit i hlas a komentama otravovat nechci.A ještě jsem vám chtěla zdělit že opět moc děkuji za komenty protože v minulém článku mám opět komentový rekord což je 21 komentů! a jsem moc ráda protože návštěvnost mého blogu se hodně zvedla a v článku Jak přimět Pipina k chůzi přibily další komenty opět moc děkuji.To je asi všechno pokusím se vymyslet téma na další článek tak zatím Mrkající.